Wdrożenia - Strona Autoryzowanego Partnera enova365. Informacje o systemie, cennik systemów enova oraz usług.

SYSTEMY KOMPUTEROWE DLA FIRM
SPRZEDAŻ KOMPLEKSOWA OBSŁUGA
INFOLINIA 500 633 422
Idź do spisu treści

Menu główne:

Usługi


Wdrożenie

Wieloletnie doświadczenie w implementacji systemów do zarządzania przedsiębiorstwem pozwoliło nam doskonale poznać i zrozumieć wymagania Użytkowników. Kluczową rolę w tych procesach odgrywa profesjonalne wdrożenie oraz szkolenie. Znając realia działania przedsiębiorstw opracowaliśmy optymalną metodykę wdrożenia, która zapewnia pełne wykorzystanie wszystkich możliwości dostarczonego przez nas systemu.

Analiza przedwdrożeniowa

Celem wdrożenia systemu jest zwiększenie efektywności działania firmy. Aby tak się stało, konieczne jest przeprowadzenie rzetelnej analizy procesów biznesowych przedsiębiorstwa. Staramy się poznać strukturę organizacyjną firmy, obieg dokumentów i informacji, główne i pośrednie potrzeby biznesowe oraz funkcjonalne i informacyjne uwarunkowania realizacji procesów biznesowych. Przeprowadzenie tak zdefiniowanej analizy przedwdrożeniowej pozwala na prawidłowe przygotowanie przedsiębiorstwa do uruchomienia i sprawnego użytkowania wdrażanego systemu.

Wdrożenie

W zakresie dostarczanych rozwiązań oferujemy kompleksowe usługi wdrożeniowe: począwszy od przygotowania wdrożenia i dostarczenia wymaganego oprogramowania, poprzez usługi implementacyjne i edukacyjne, aż po serwisowe, wsparcia i rozwoju oprogramowania. Dla Klientów oznacza to możliwość współpracy z jednym, kompleksowym dostawcą, któremu można powierzyć odpowiedzialność za całość przedsięwzięcia.

Doświadczenie nabyte przez zespół INTERSYSTEM przy pracach dla wielu zróżnicowanych przedsiębiorstw z różnych branż pozwoliło zbudować zgrany i skuteczny zespół wdrożeniowy. Nasi konsultanci i programiści posiadają szeroką, praktyczną wiedzę biznesową oraz wiedzę związaną z dostarczaną technologią.

Nasza współpraca z Użytkownikiem trwa przez cały okres funkcjonowania systemu w przedsiębiorstwie. Posiadamy specjalny zespół, który jest do dyspozycji naszych Klientów po zakończeniu wdrożenia. Gwarantujemy wsparcie, które zapewnia wysoki komfort pracy z naszymi aplikacjami i daje wymierne korzyści Użytkownikom.

Zapewniamy stałą aktualizację oprogramowania do zmieniających się warunków prawnych. Systematycznie pracujemy nad rozwojem funkcjonalnym systemu umożliwiając naszym Klientom warunki swobodnej rozbudowy prowadzonej działalności. Nieustannie dbamy, aby nasze systemy przyczyniały się do zwiększenia konkurencyjności Klientów i pomagały osiągać im wysokie zyski.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego