Informacje o systemach enova365. Warianty, funkcje i możliwości. - Strona Autoryzowanego Partnera enova365. Informacje o systemie, cennik systemów enova oraz usług.

SYSTEMY KOMPUTEROWE DLA FIRM
SPRZEDAŻ KOMPLEKSOWA OBSŁUGA
INFOLINIA 500 633 422
Idź do spisu treści

Menu główne:

Systemy enova

Informacje ogólne, wykaz modułów funkcjonalnych


Systemy enova365 jest dostępny w dwóch wersjach: standard oraz multi.

System enova365 jest dostępny również w trzech wariantach funkcjonalnych - oznaczonych kolorami srebrnym, złotym i platynowym.

  

Enova365 pozwala łączyć moduły w różnych "kolorach", aby dokładnie odwzorować potrzeby małych, średnich i dużych firm.

Enova365 składa się z następujących modułów podstawowych:
Księga Handlowa opis
Księga Podatkowa
Księga Inwentarzowa
Kadry Płace
Handel
Faktury

Windykacja
Wypozyczalnia
Preliminarz EŚP
Przedstawiciel Handlowy
Produkcja
CRM
Serwis
Szkolenia
Projekty

oraz kilkudziesięciu modułów dodatkowych oraz całego zestawu pulpitów.

Szczegółowe opisy funkcjonalności znajdą Państwo w dokumentacji wersji demonstracyjnej oraz na stronie producenta.

enova365 standard
(dawniej enova)

enova365 multi

Użytkownik korzysta z oprogramowania w tradycyjnym środowisku Microsoft Windows (interfejs jest oparty o tradycyjne okienka - Windows Forms). Użytkownik musi posiadać stanowisko pracy wyposażone w komputer z systemem Windows 7 (lub wyższym) i połączenie z serwerem bazy danych.

Użytkownik może korzystać z oprogramowania na kilka sposobów: łącząc się przez przeglądarkę internetową (interfejs HTML), używający urządzeń dotykowych (obecnie dostępna jest wersja dla Windows 8 z wykorzystaniem interfejsu Modern UI). Cena stanowiska dostępu do enova365 multi obejmuje również enova365 standard (nie dotyczy Microsoft Azure).

ruszaj

System enova365 jest dostępny w trzech wariantach funkcjonalnych - oznaczonych kolorami srebrnym, złotym i platynowym.
enova365 pozwala łączyć moduły w różnych "kolorach", aby dokładnie odwzorować potrzeby małych, średnich i dużych firm. Wraz z rosnącymi potrzebami firmy łatwo rozwijać system, a przejście między ich wariantami odbywa się na zasadzie dodania funkcjonalności z wyższej wersji za różnicę w cenie.


Oprogramowanie ERP enova365 ma otwartą strukturę. Każdy moduł przeznaczony jest do wspierania określonego aspektu działalności firmy: zarządzania kadrami, rachuby płac, ewidencji środków pieniężnych, fakturowania, gospodarki magazynowej, sprzedaży, prowadzenia księgi inwentarzowej, księgowości itp. Dzięki odpowiedniemu doborowi aplikacji i ich precyzyjnej konfiguracji na etapie wdrożenia otrzymują Państwo system idealnie dostosowany do potrzeb firmy.


Oprogramowanie enova365 jest rozwiązaniem unikatowym na polskim rynku systemów ERP. Oprócz możliwości korzystania z systemu stacjonarnie, program dostępny jest przez logowanie on-line (w chmurze) w interfejsach: przeglądarkowym (obsługującym HTML5), dotykowym (na Windows 8) i komórkowym (na Windows Phone) zgodnych z zasadami Modern UI. Oznacza to, że użytkownicy enova365 mogą korzystać z programu na preferowanym przez siebie urządzeniu: komputerze stacjonarnym, laptopie, tablecie lub smartfonie. To jedyny multiinterfejsowy system w Polsce, który na poziomie bazy danych, logiki biznesowej i funkcjonalności pozostaje taki sam.


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego